Корзина
АКЦИИКупить со скидкой
ООО "Альтер-Энергия"
+380442332130
+380442332130
+380662324499
+380688554842
Корзина
Получение ТУ на электроснабжение, фото 2

Получение ТУ на электроснабжение

Описание
Информация для заказа

Отримання та оформлення технічних умов (ТУ) на електропостачання

Получение и оформление технических условий ТУ

Отримання технічних умов на підключення до інженерних мереж


   Для підключення об'єкта будівництва до інженерних мереж необхідно отримати технічні умови на електропостачання, водопостачання, каналізацію, теплопостачання, газопостачання. Технічні умови (ТУ) визначають можливість, необхідні умови підключення до відповідних комунікацій.

   Отримання технічних умов на підключення до інженерних мереж - важливе питання, яке необхідно вирішувати на стадії підготовки вихідних даних для проектування. Технічні умови визначають можливість підключення об'єкта будівництва до таких комунікацій, як електропостачання, водопостачання, теплопостачання, газопостачання, каналізацію. Іншими словами, отримання технічних умов визначають можливість забезпечення об'єкта нерухомості ресурсами, необхідними для подальшої експлуатації.

   Технічні умови - це комплекс умов та вимог щодо інженерного забезпечення об'єкта нерухомого майна з визначенням джерел енергоносіїв, приймальних систем водовідведення, спеціальних умов експлуатації, місць приєднання, до відповідних зовнішніх інженерних мереж, розрахунковим інженерним навантаженням, умов здійснення будівництва.

 

Картинки по запросу Получение ТУ на электроснабжение


   Найчастіше отримання технічних умов, пов'язаних з низкою складнощів, вирішення яких в силу їх специфіки краще передати компетентним фахівцям в цій області. Зверніться в нашу компанію і ми допоможемо вам ефективно і швидко вирішити будь-які питання пов'язані з оформлення технічних умов, для виключення помилок, які в наслідку можуть проявиться. На жаль при допущенні ряду помилок на етапі отримання техумов, їх виправлення в подальшому обходиться для клієнта занадто дорого, наша компанія допоможе вам мінімізувати витрати ще на етапі отримання технічних умов.


   Оформлення, розробка та отримання технічних умов та підписання договору на приєднання електроустановок включені в перелік послуг, що надаються компанією . Наш багатий досвід в отриманні технічних умов та укладанні договору на приєднання дозволяє врахувати всі вимоги та побажання замовника і надати клієнту допомогу у вирішенні цих питань. Якщо вам необхідно, отримати технічні умови на підключення електроустаткування, не витрачайте свої сили даремно, звертайтеся до професіоналів і ми допоможемо вам зекономити Ваш час, а можливо і гроші попередивши Вас від помилок і прорахунків.
Отримання технічних умов є обов'язковим в таких випадках:

 

 • При підключенні нового абонента;
 • Збільшенні або зменшенні дозволеної потужності діючих електроустановок;
 • Зміна схеми електропостачання;
 • Відновлення втрачених документів для існуючих абонентів.
 •  

Картинки по запросу Получение ТУ на электроснабжение

 

Наше підприємство допоможе Вам зібрати і підготувати всі необхідні документи.

Документи необхідні для отримання технічних умов :

 

 • Заява на приєднання електроустановки до електричних мереж 
 • Опитувальний лист
 • Юридичні документи підприємства, організації, документи приватного підприємця або фізичної особи
 • Документи на право власності об'єкта
 • Документи, що підтверджують право власності на землю
 • Протокол або наказ про призначення керівника
 • Ситуаційний план із зазначенням місця розташування об'єкта та місця бажаного підключення.
 • Наші фахівці підготують необхідні документи, подадуть їх в енергопостачальну організацію і нададуть Вам готові технічні умови.
 • Цена: от 1 000 грн.