Корзина
АКЦИИКупить со скидкой
ООО "Альтер-Энергия"
+380442332130
+380632332130
+380662324499
+380688554842
Корзина

Котлы промышленные твердотопливные

Промислові твердопаливні котли сконструйовані для роботи на вугіллі, дровах, торфі. Ці види палива є відносно недорогими, тому такі котли вважаються дешевими в експлуатації.Твердопаливні котли на дровах мають ряд незаперечних переваг перед іншими твердопаливними котлами, які роблять їх затребуваними серед споживачів у всіх регіонах України.
Твердопаливні котли швидко і легко монтуються, прості в експлуатації.
дрова ― найбільш економічний вид палива, дрова є найбільш екологічно чистим паливом, викид шкідливих речовин в атмосферу при спалюванні тонни дров в 50 разів менше, ніж при спалюванні такої ж кількості вугілля. Котли на дровах незамінні в тих районах де відсутня газифікація, чи як альтернативні при відмові від газу.
Дрова довго вступають в реакцію горіння і довго загасають, процес горіння може бути практично безперервним, інтенсивність процесу регулюється автоматикою, або такої, що форсує, або уповільнює його. Крім того, дрова мають легку займистість, мають низьку зольність і вміст сірки, високий вихід летких горючих речовин. Краще всього використовувати в якості палива висушену деревину, витриману не менше року, з вологістю близько 25-30%. Свіжозрубані ж дрова мають вологість більше 50%, що значно знижує їх теплотворну здатність.