Корзина
АКЦИИКупить со скидкой
ООО "Альтер-Энергия"
+380442332130
+380632332130
+380662324499
+380688554842
Корзина

Аккумуляторная батарея LG Chem RESU

LG Chem має досвід, якому ви можете довіряти
Володіючи 22-річним досвідом в успішному надання продуктів і рішень для клієнтів в глобальному енергетичному секторі. LG Chem визнана лідером у виробництві літій-іонних акумуляторів. LG Chem провела власні дослідження і розробки, щоб дозволити нам пропонувати ці системи акумуляторних батарей RESU ESS для вашої гібридної установки для сонячної системи.
LG Chem лідирує на ринку літій-іонних батарей в світі, так як вона займає перше місце на ринку автомобільних і ESS-акумуляторів.

Компактний розмір І ЛЕГКА ВСТАНОВЛЕННЯ

Компактна і легка природа RESU є світовим лідером в своєму класі.

Спроектована для забезпечення простий настінного або підлогової установки як для внутрішнього, так і для зовнішнього застосування (IP55). З'єднання інверторів були спрощені, що скорочує час і витрати на установку.

ПОТУЖНИЙ та ПРОДУКТИВНИЙ

Нова серія RESU включає в себе провідну в галузі безперервну потужність і ефективність зворотного ходу DC (95%). Технологія LG Chem's L & S (ламінування і штабелювання) забезпечує 80% утримання потужності через 10 років.

ПЕРЕВІРЕНА БЕЗПЕКА

LG Chem приділяє першочергову увагу безпеки і використовує ту ж технологію для своїх продуктів. Всі продукти повністю сертифіковані по всьому світу.

КОМПЕНСАТОР РОЗШИРЕННЯ RESU PLUS

Використовуючи RESU Plus (комплект розширення), можна збільшити до 3 батарей для збільшення корисної ємності.