Корзина
АКЦИИКупить со скидкой
ООО "Альтер-Энергия"
+380442332130
+380632332130
+380662324499
+380688554842
Корзина

Солнечные панели Longi Solar

LONGi Solar є провідним світовим виробником високоефективних монокристалічних сонячних елементів і модулів. Компанія повністю належить LONGi Group. Longi Group (SH601012) є найбільшим постачальником монокристалічних кремнієвих пластин в світі з власними активами вище 1,7 млрд. Дол. США (2016 рік)

Озброєна і оснащена передовими технологіями і багаторічним досвідом LONGi Group лідер в області виробництва монокристалічного кремнію. LONGI Solar продала більше 1 ГВт продукції в 2015 році і, за оцінками, подвоїть виручку до кінця 2016 року. Штаб-квартира компанії знаходиться в Сіань і філії в Японії, Європі, Північній Америці, Індії і Малайзії.

Компанія LONGi Solar, приділяючи особливу увагу дослідженням і розробкам, виробництва та продажів і маркетингу продуктів з монокристалічного кремнію, прагне забезпечити найкращі рішення LCOE, а також сприяти впровадженню монокристалічних технологій у всьому світі.

Longi Solar представила на виставці SNEC PV Power Expo 2017 свою нову сонячну батарею: "Hi-MO2" відрізняється високою потужністю і високою ефективністю, а також низькими витратами на виробництво електроенергії, що означає початок нової ери високоефективних монокристалічних двосторонніх сонячних батарей типу PERC, повідомляє компанія в прес-релізі.

Картинки по запросу percium longi solar технология

 Більше про PERC технологію можете дізнатися тут ...

Потужність сонячної батареї на 72 фотоелемента досягає 360-365 Вт, а потужність батареї на 60 фотоелементів - 300-305 Вт. Ефективність передньої сторони батареї відповідає звичайній ефективності фотоелементів типу PERC і становить понад 21%. Зворотний бік виконана зі скла, що забезпечує потрапляння сонячних променів з обох сторін і як наслідок генерацію електроенергії також з двох сторін. Ефективність зворотного боку становить 75% від передньої. Таким чином, використання зворотного боку дозволяє збільшити вироблення електроенергії до 25% і отримати інвесторам більш високі доходи, говорить Longi Solar.

У минулому році компанія вже представляла сонячну батарею «Hi-MO1» на основі технології PERC з низьким ступенем деградації під дією світла (LID). Деградація Hi-MO2, розробленої на основі технології Hi-MO1 і двосторонньої технології PERC, становить в перший рік експлуатації нижче 2%, а подальша середньорічна деградація становить менше 0,45%.

Сонячна батарея 365-W-Hi-MO2-Modul компанії LONGi Solar досягла стадії серійного виробництва. Планується, що Hi-MO2 знайде своє застосування в великомасштабних сонячних електростанціях, комерційних дахових сонячних електростанціях, а також в інтегрованих, плаваючих силових електростанціях та інших децентралізованих проектах.

Джерело: http://www.solarserver.de/solar-magazin/nachrichten/aktuelles/2017/kw16/longi-solar-praesentiert-neues-photovoltaik-modul-hocheffiziente-mono-perc-bifacial-technologie.html