Корзина
АКЦИИКупить со скидкой
ООО "Альтер-Энергия"
+380442332130
+380632332130
+380662324499
+380688554842
Корзина

LONGi покращують результати рейтинг PHOTON

 LONGi покращують результати рейтинг PHOTON

Звіти LONGi покращують результати за два роки і рейтинг PHOTON для фінансового здоров'я

LONGi Solar занимает первое место в рейтинге финансового здоровья PV Triathlon.

   SHANGHAI 7 вересня 2017 г. / CNW / - У звіті за 1П17 року LONGi розкривається дохід в размере6,276 млрд юанів, чистий прибуток в размере1,236 млрд. Юанейс зростанням на 43,6% у річному обчисленні і консолідована валоваяпрібиль врозмірі 35, 11%.

Інвестиції в НДДКР становлять 444 млн. Юанів, що становить 7,1% від виручки. Безперервні і великі інвестиції в НДДКР будуть підтримувати або навіть загострювати передній край LONGi.

Протягом звітного періоду вимоги до монокристалічним продуктам, які представляють високу ефективність і високу якість, залишалися стійкими, продукти добре продавалися, а частка монокристалічного ринку ще більше збільшувалася. Відвантаження монокристалічного модуля на китайському ринку перевищила 2 ГВт, що більш ніж в три рази більше, ніж за той же період минулого року.

Щоб полегшити поставку хрускоту монокристалічних продуктів, LONGi прискорила прогрес в нових проектах і проектах розширення, забезпечуючи при цьому повне використання існуючих потужностей.

Проект по випуску монокристалічного кремнію LONGi Yinchuan 5GW і проект злитка монокристалічного кремнію LONGi Ningxia 1GW увійшли в стадію налагодження устаткування;
Монокристалічний кремній LONGi Kuching 300 МВт, монокристалічна кремнієва пластина 1 ГВт, монокристалічна осередок 500 МВт і проект мономодуля 500 МВт увійшли в завершальну стадію і, як очікується, досягнуть повного виробництва в 4К17;
Проект LONGi Baoshan 5GW монокристалічного кремнію і проект модуля LONGi Xi'an 500MW прискорюють будівництво заводу.
У другому кварталі 2017 року PV Triathlon, випущеному недавно PHOTON Consulting, LONGi Solar посіла перше місце за фінансовим здоров'ю.

PHOTON Consulting, глобальне провідне консалтингове і дослідна установа, проаналізувало і порівняло з 56 сонячними компаніями по всьому світу на основі їх нинішнього фінансового здоров'я, управління вартістю і прибутків, а також стійкості стратегії бізнес-бізнесу. Завдяки високій продуктивності і хорошого контролю витрат LONGi Solar була включена в № 1 з точки зору фінансового здоров'я, № 5 в 1 м квартиль з точки зору загальної продуктивності і № 3 з точки зору стійкості і контролю витрат.

З випуском епохи PV3.0 і глобального глобального маркетингу в 3 кварталі LONGi Solar, як очікується, буде активно просувати закордонний бізнес для подальшого підвищення продуктивності за 2 півріччя і на весь рік.

LONGI Solar

Другие статьи