Корзина
АКЦИИКупить со скидкой
ООО "Альтер-Энергия"
+380442332130
+380632332130
+380662324499
+380688554842
Корзина

LONGI Solar поставила рекорд PERC-модуля

LONGI Solar поставила рекорд  PERC-модуля

LONGI Solar поставила рекорд  коефіцієнта перетворення монокристалічного PERC-модуля 

 

   ПЕКІН (BEIJING), 24 січня 2018 г. / PRNewswire / - 18 січня 2018 року компанія LONGi Solar повідомила, що за результатами випробувань, проведених незалежною сторонньою сертифікаційної організацією TUV-SUD, її модуль з 60 елементами PERC продемонстрував коефіцієнт перетворення фотоелектричної енергії на рівні 20,41%, поставивши тим самим новий світовий рекорд для монокристалічних модулів PERC.


   В ході випробувань використовувався модуль типу Р. Модуль, в основі якого лежать надсучасні технології PERC-елементів та інноваційна конструкція, забезпечив ефективність конвертації електроенергії до 20,41% - і це показник, який отримують тільки з одного боку модуля. Даний факт дозволяє з упевненістю стверджувати, що ця технологія є безумовним лідером в галузі.


   В останні роки, на тлі зростаючого ринкового попиту на сонячні модулі з високим коефіцієнтом перетворення, виробники активно розробляють технології, здатні таку високу ефективність. На китайському ринку конкуренція в сфері підвищення ефективності фотоелектричного перетворення особливо жорстка і підстьобується різноманітними технологічними проектами «top runner». Найбільші галузеві підприємства Піднебесної безперервно б'ють рекорди ефективності окремих елементів і модулів.


   Чи Веньсюе (Li Wenxue), президент LONGi Solar, зазначає: «Новий світовий рекорд ефективності перетворення енергії, поставлений монокристалічним PERC-модулем LONGi Solar, є першим великим проривом в результативності модулів. Надалі, за допомогою створення технологічних інновацій, ми будемо виводити на ринок більш ефективні монокристалічні модулі, щоб допомогти інвесторам фотоелектричного ринку витягувати додаткову вигоду зі своїх капіталовкладень і внести свій внесок у поліпшення екології на нашій планеті ».
   Раніше, в жовтні 2017 року, компанія LONGi Solar повідомила, що за результатами випробувань, проведених німецькою лабораторією Fraunhofer ISE CalLab, фотоелектричний коефіцієнт перетворення монокристалічного елемента PERC від LONGi Solar досяг 22,71%, що на той час було абсолютним світовим рекордом.

Десять днів по тому, LONGi Solar знову побила власний рекорд: її масові PERC-модулі продемонстрували результат в 23,26%, тим самим перевищивши прийнятий в галузі ліміт в 23%.
І зовсім недавно компанія впровадила технологію PERC-елементів з ефективністю 22% при масовому виробництві фотоелектричних продуктів, які відповідають технічним стандартам проектів «top runner».

Відповідно до своєї корпоративної концепції, LONGi Solar в 2018 році в плани компанії входять не тільки нові рекорди ефективності модулів, але і впровадження інноваційних технологій для підвищення експлуатаційних характеристик своєї продукції з акцентом як на високій результативності, так і на високій потужності, створення додаткової цінності для учасників ринку прикладних фотоелектричних рішень і наближення епохи мережевого паритету. 

LONGI Solar

Другие статьи